Dark Light
-27%

EXTREME ADRENALINE GEL – 90G | 2 SERVINGS

Availability:

Out of stock


  • powerful and long-lasting stimulation
  • full mental and physical alertness before high-intensity exercise
  • easily absorbed thanks to hydro gel formula

110 ден 150 ден

Out of stock

Extreme Adrenaline Gel

Пред тренинг

Нето тежина 90 g / 2 порции

Додаток во исхраната

Декстроза – бета аланин – Л-тирозин – цитрулин малат – таурин – кофеин – зелен чај – синефрин

Extreme Adrenaline Gel. Додаток во исхраната. Со вкус на цреша, содржи засладувачи. Нето тежина 90 g. Висока содржина на кофеин. Не се препорачува за деца или бремени жени или доилки (100 mg во сервирање – 45 g).

SHOPPING CART

close