Dark Light
-32%
, , , , ,

ESSENTIAL AMINO ENERGY 270 gr | 30 serv Peach Cranberry

Availability:

Out of stock


  • Обезбедување на есенцијални аминокиселин
  • Енергија
  • Подобрен фокус

1.490 ден 2.190 ден

Out of stock

Додаток во исхраната со аминкиселини со овошен вкус подготвен за мешање во прав со кофеин, витамин Ц и засладувачи.

Висока содржина на кофеин (100 mg / сервирање). Не се препорачува за деца, бремени жени и доилки.

Essential Amino Energy

витаминот Ц учествува во нормалниот енергетски метаболизам

Кофеинот придонесува за зголемена будност и подобра концентрација

Нето тежина: 270 g ℮ | / 30 сервирања

Информации за алергени: содржи соја (лецитин), може да содржи: млеко, глутен, јајца, јаткасто овошје и кикирики.

SHOPPING CART

close