Dark Light
,

Delta Hoodie

Availability:

Out of stock


Gorilla Wear Delta дуксерот има карактеристичен плетен дизајн на рамената и рагалан ракави. Gorilla Wear дуксерот е дизајниран да овозможи комфорт и слобода во движењето при било каква физичка активност. Содржи и мека ткаенина од руно со цел да овозможи зголемена топлина и удобност.

3.290 ден

Out of stock

Delta Hoodie

Gorilla Wear Delta дуксерот има карактеристичен плетен дизајн на рамената и рагалан ракави. Gorilla Wear дуксерот е дизајниран да овозможи комфорт и слобода во движењето при било каква физичка активност. Содржи и мека ткаенина од руно со цел да овозможи зголемена топлина и удобност.

За Gorilla Wear

Уште од осумдесетите години од минатиот век Gorilla Wear е легендарен Американски фитнес и бодибилдинг бренд ширум светот. Секој стил на облека е дизајниран за потребата и барањата на атлетите насекаде низ светот. Уникатни, секогаш точни во големина, издржливи, ке ви го дадат уникатниот и автентичен изглед кој го заслужувате.

80% памук, 20% полиестер

 

SHOPPING CART

close