Dark Light
-19%
, , ,

CLA PRO CLARINOL® QUALITY 120 SOFTGELS


CLA PRO е додаток во исхраната кој обезбедува 2,4 g конјугирана линолна киселина од брендот Clarinol®, природна конјугирана линолна киселина од  масло од шафран, кој долги години се употребува во полето на додатоците во исхраната поради својот квалитет.

1.290 ден 1.590 ден

ClaPRO

120 гел-капсули 40 дози 180 g нето тежина

Произведено во Италија

Додаток во исхраната

CLA PRO е додаток во исхраната кој обезбедува 2,4 g конјугирана линолна киселина од брендот Clarinol®, природна конјугирана линолна киселина од  масло од шафран, кој долги години се употребува во полето на додатоците во исхраната поради својот квалитет.

Внимание: Не ја надминувjате препорачаната дневна доза. Да се чува подалеку од мали деца. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна исхрана. Разновидната и урамнотежена исхрана и здравиот начин на живот се важни. Чувајте на суво место, подалеку од извор на топлина. Затворете добро по употреба.

SHOPPING CART

close