Dark Light
-13%
, ,

Choco Peanut Butter, 320g

Availability:

Out of stock


  • Вкусен намаз од мешавина на чоколада и путер од кикиритки
  • Без шекер
  • Веган
  • Тежина: 320г
  • Без палмино масло

350 ден 400 ден

Out of stock

Чоколадо и кикирики – најдоброто од двата света ♥

HealthyCo Choco путер од кикирики е вкусен путер од кикиритки со чоколадо, без палмово масло или додаден шеќер. Кремот од кикирики и чоколади е вегански и може да се користи по желба, на пример за колачи или како луксузен намаз.

SHOPPING CART

close