Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

Cellucor Cor Creatine 90serv

Бренд:
Шифра: 2525

1.190 ден

Cellucor Cor-Performance креатин монохидрат во прав содржи без врева, без важничене… само 3,4 g креатин по порција. Тоа е главен додаток кој сите ние не го сакаме од почетокот на нашите фитнес патувања! Без разлика дали тоа е купче со вашиот cellucor пред тренинг или додаден во вашиот шејк после тренинг или само сам…тоа е 100% правилно?! Сите знаеме дека креатинот е од суштинско значење за помагање на поправка, раст и закрепнување на мускулите. Без мирис, без текстура, речиси без вкус и се меша без грутки!

  • Бесплатна достава над 2000 ден
  • Достава во Скопје уште истиот ден
  • Достава низ цела Македонија
  • Плаќање при подигнување на нарачката

Опис

Cellucor Cor-Performance креатин монохидрат во прав содржи без врева, без важничене… само 3,4 g креатин по порција. Тоа е главен додаток кој сите ние не го сакаме од почетокот на нашите фитнес патувања! Без разлика дали тоа е купче со вашиот cellucor пред тренинг или додаден во вашиот шејк после тренинг или само сам…тоа е 100% правилно?!

Cellucor креатин монохидрат во прав – (306 g, 90 порции)

Зошто Cellucor Creatine Monohydrate?!

  • 3,4 g креатин по порција
  • 90 порции за сервирање

 

Cellucor Creatine Monohydrate во прав – состојки и информации за исхраната:

100% креатин монохидрат
На порција од 3,4 g
Креатин монохидрат 3.4g
Креатин 3

Состав: Микронизиран креатин монохидрат

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Cellucor Cor Creatine 90serv”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Гледате: Cellucor Cor Creatine 90serv 1.190 ден
Додај во кошница
error:
Кошничка затвори