Dark Light
-43%
,

Carlin Compression Short Sleeve Top – Black/Black

Availability:

Out of stock


Оваа Gorilla Wear USA компресирачка маичка е направена од еластичен материјал (технологија на компресија), кој целосно се адаптира на формата на вашето тело. Може да се користи за интензивни тренинзи во сала како и за тренинг на отворено како што е трката со пречки.

1.190 ден 2.090 ден

Out of stock

Carlin Compression Short Sleeve Top – Black/Black

Оваа Gorilla Wear USA компресирачка маичка е направена од еластичен материјал (технологија на компресија), кој целосно се адаптира на формата на вашето тело. Може да се користи за интензивни тренинзи во сала како и за тренинг на отворено како што е трката со пречки.

За Gorilla Wear

Уште од осумдесетите години од минатиот век Gorilla Wear е легендарен Американски фитнес и бодибилдинг бренд ширум светот. Секој стил на облека е дизајниран за потребата и барањата на атлетите насекаде низ светот. Уникатни, секогаш точни во големина, издржливи, ке ви го дадат уникатниот и автентичен изглед кој го заслужувате.

SHOPPING CART

close