Dark Light
-19%

Booster Peanut Butter 350gr

Availability:

Out of stock


БУСТЕР ПУТЕР ОД КИКИРИ

Деликатесен протеински намаз

  •  Есенцијална протеинска и енергетска доза
  •  Одлична закуска EXCELLENT SNACK
  • 30,8гр протеини во 100гр

220 ден 270 ден

Out of stock

BOOSTER PEANUT BUTTER е крем произведен од кикири без додаден шекер, сол или палмино масло. Содржи само природен шекер од самиот состав. Содржи висок процент на протеини  

 

BOOSTER PEANUT BUTTER има мазна, кремаста конзистентност и одличен вкус, благодарение на внимателниот процес на печење и многу часови мелење.

 

BOOSTER PEANUT BUTTER e 100% придоден производ и можи да формира слоеви, доколку се појави маслен слој на врвот само измешајте и производот е подготвен за употреба.

SHOPPING CART

close