Powerhouse

Плаќање при подигнување на нарачката

Бесплатна достава над 2000 ден

100% Оригинални Производи

Бесплатна достава над 2000 ден!

Availability: Достапно

Amix Monster Beef 1kg

Бренд:
Шифра: N/A

1.890 ден

Amix Monster Beef Protein е одличен избор за некој кој сака:

 • Да изгради почиста мускулна маса
 • Да ја зголеми силата
 • Повисоко ниво на протеини
 • Зајакнат со креатин
 • Не содржи лактоза
 • Без аспартман
 • Бесплатна достава над 2000 ден
 • Достава во Скопје уште истиот ден
 • Достава низ цела Македонија
 • Плаќање при подигнување на нарачката
Категории ,

Опис

Amix Monster Beef Protein е производ формиран од 90% ензимски хидролизиран Говедски Албумин кој се смета за еден од најквалитетните извори на протеин на пазарот и содржи многу подобар анаболен профил на амино киселини од било кој друг извор на протеини. Ензимската хидролиза значително го скратува времето потребно за варење на протеините и затоа неговата функција е исполнета речиси без никакво временско доцнење.

Amix Monster Beef Protein е збогатен со креатин монохидрат со што се зголемува енергетскиот потенцијал, забрзува опоравување на мускулите и придонесува за мускулен раст. Чудовиште Говедско понатаму содржи Азотен комплекс (Nitro Shot Complex), составен од супстанции од кои ќе ви се загрее крвта со цел да се обезбеди побрзо снабдување на главните мускулни влакна со хранливи материи. Производот дополнително содржи фосфо Матрица која гарантира обезбедување на сите потребни минерали, кои се многу важни за организмот на спортистот.

Придобивки:

 •  Навремена испорака на сите потребни аминокиселини
 • Совршена растворливост
 • Лесно да се вари
 • Одлична хранлива вредности
 • Ниска содржина на масти и јаглехидрати
 • Висока содржина на сите важни минерали

Препорачана доза: Измешајте 1 мерица (33гр) со 180-300ml студена вода или безмасно млеко.

Алергено предупредување: може да содржат траги од млеко, јајца, глутен, школки, ореви и кикирики.

Предупредување: Не користете го овој производ ако сте бремени или доите. . Производот не е наменет за деца. Чувајте го надвор од дофат на деца. Да не се надминува препорачаната дневна доза! Да се чува на температура до 25 ° C на ладно и суво место подалеку од сончева светлина. Производот не треба да се користи како замена за разновидна исхрана. Производителот не е одговорен за било каква штета причинета од неправилна употреба или за складирање.

Дополнителни информации

Вкус

Chocolate, Strawberry Banana

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Гледате: Amix Monster Beef 1kg 1.890 ден
Избери опции
error:
Кошничка затвори